3D Projeler

   

 

 

 

   Mimari projelerinizin 3 boyutlu olarak modellenmesi ve görselleştirilmesi, iç ve dış mekan renderları, 3D kat planlarının hazırlanması ve bu çıktıların tek kare veya animasyon olarak hazırlanması hizmetleri vermekteyiz. Özellikle inşaat sektörünün satış ofislerinde, sektörün satışlarını artırmak amacıyla 3 boyutlu animasyon çalışmaları yapmaktayız.

   Bu sistem, henüz temeli atılmamış ya da belli bir aşamadaki yapıların tüm iç ve dış mimari detaylarında canlı olarak gezinebilen bir simülasyondur. Bu simülasyonlarda her detay üzerinden ve her açıdan görüş sağlanabilmesi, sistemin kullanışlı olma özelliğini önemle vurgulamaktadır. İnşa edilecek mekanı müşterinize gerçek zamanlı olarak 3D ortamda interaktivite içinde sunmak, pazarlamada sizi bir adım öne çıkaracaktır. Sadece inşa edilmeyen mekanları değil, inşası devam eden veya biten mekanları da bu yolla sunabilirsiniz. Örneğin; Almanya'daki bir kişi, web sitesinden uygulamayı indirip, İstanbul'daki daireyi 3D olarak gezebilir. 

      3D Sanal Gezinti

   Bilgisayar ortamında; kullanıcının klavye, fare veya joystik yardımıyla içerisinde istediği gibi hareket edebildiği, mekanı istediği şekilde yakından inceleyip gezebildiği interaktif bir yapıdır.

   Öncelikle müşteriniz, mekan hakkında daha tatmin edici bir bilgiye ulaşmakta. Ve isterse duvar renklerini, zemin döşemesini, fayansların desenini vb. değiştirerek, farklı alternatifleri görme şansına sahip olmakta. Ayrıca, örnek olarak; 30. kattaki kuzeye bakan dairenin balkonunun manzarasını merak ettiğinde, bunu öğrenme lüksüne sahip. Daha plan aşamasındaki bir dairenin manzarasını gösterebilmek, size çok büyük artılar sağlayacaktır.