EKMA Bilişim; 5 yıldır sektörün deneyiminin vermiş olduğu güven ile, web hizmetlerinde öncü olan firmalardan biridir. Yıllardır bilgi teknolojilerinde yer alan şirketimiz, 2011 yılında yeniden yapılanarak genç ve dinamik kadrosuyla birçok sektörden müşterisine hizmet vermektedir.
 
   Hayatın zamanla zorlaşan şartlarına ayak uydurabilmek için günümüzün vazgeçilmezi olan teknolojiden en iyi şekilde faydalanmanızı, biz sağlıyoruz. Web tabanlı yazılımlar ve haritacılık sistemleri kullanarak önemli projeler geliştirdikten sonra, 3D uygulamalar, reklamcılık ve pazarlama konularında da atılımlar yapmaktayız.
 
   EKMA Bilişim; profesyonel tasarım ve yazılım ekibi ile mükemmelliyetçilikten ödün vermeden, müşterilerinin fikir ve isteklerini dikkate alarak en iyi çalışmaları ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri alanında uzman kadrosu ile en doğru şekilde çalışmaları sunmakta ve satış sonrası da tüm hizmetleri en kısa sürede sağlayarak, müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Şirketimiz, müşteri ilişkilerinde insani ve ahlaki değerleri ön planda tutarak, her müşteri için kendi ihtiyacına yönelik özel çalışma yapmakta; görsel sunum, teknik altyapı ve müşteri desteği konularında en iyi hizmeti vermek için azami özen göstermektedir.
 
   Gayemiz; bilişim sektörünün ticarette "siz" değerli müşterilerimize sağlayacağı avantajları maksimum seviyeye çıkarmak.
 
   Hizmet anlayışımızın ana fikri; "güven", "mükemmelliyet" ve "farklılık"tır.